5

تعداد آگهی

2

تعداد پیام

حرفه ای

سطح عضویت

10

تعداد علائق

پیامک‌های شما در چند روز اخیر

پروژه‌های شما در چند روز اخیر

اطلاعیه

کاربر گرامی

احتراماً به استحضار می‌رساند، شرکت ارتباطات ماندگار پرشین (مالک و طراح سایت پرشین سازه)، در تاریخ 1/3/1386 به شماره 295555 به ثبت رسیده و سابقه مشخصات ثبتی و سهامداران آن در سایت روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران و دیگر آگهی‌های قانونی، قابل‌ استعلام است.

شرکت ارتباطات ماندگار پرشین، اولین مبتکر، طراح و پیاده ساز “بانک اطلاعات ساختمان” می‌باشد و کلیه شرکت‌ها و سایت‌هایی با اسامی، ظاهر و کارکرد مشابه پرشین سازه، سال‌ها بعد به ثبت رسیده‌اند. شما می‌توانید به‌راحتی به اطلاعات ثبتی آن‌ها در سایت روزنامه رسمی همراه با سابقه دامین (whois) دست پیدا کنید.

به اطلاع می‌رساند این شرکت همکاری خود را با آقای “پیام رنجور شهریور” از تاریخ 31/1/1399 قطع نموده است. نامبرده با سمت کارمند به شماره بیمه 0010766184 در این شرکت مشغول به کار بوده است و اظهارات وی مبنی بر شراکت با پرشین سازه کذب محض و فاقد وجاهت قانونی و سند و مدرک است. در همین راستا شرکت پرشین سازه اعلام می‌کند که هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال وجوه پرداختی از سوی کاربران به وی ندارد. لذا خواهشمند‌ است به‌منظور استفاده از اشتراک خود و پیشگیری از مشکلات احتمالی حتماً صحت آدرس دامنه سایت را کنترل بفرمایید. مع ذکر، در صورت ایجاد هرگونه شبهه‌ای شرکت پرشین سازه می‌تواند مدارک دال بر سمت و پرداختی‌ها به ایشان، قرارداد اولیه استخدام، لیست بیمه به همراه رسید تحویل آنچه دست نامبرده به امانت داشتیم و تحویل گرفتیم را به حضور محترمتان ارائه کند. باعث فخر و خوشحالی ما است که باوجود شایعات نادرست و به دور از اخلاق همچنان انتخاب اول شما هستیم.

كاربر گرامی لطفاً دقت نمایید که قبل از خرید اشتراک از سایت‌های مشابه، برای جلوگیری از صرف هزینه اضافی جهت مشاهده اطلاعات تکراری، در سایت‌های وابسته به غیر، حتماً درخواست اکانت دمو داشته و آدرس‌های دریافتی را در سایت پرشین سازه منوی همه پروژه‌ها جستجو كنيد. به شما اطمینان می‌دهیم که هرآنچه لازم بوده از قبل در اختیار شما قرارگرفته است و تمام پروژه‌ها در سایت پرشین سازه قابل مشاهده می‌باشد. جهت حسن انجام کار پرشین سازه این امکان را به شما می‌دهد تا پروژه‌های حساب کاربری خود را با ما بررسی نموده و چنانچه در سایت‌های غیر، تنها یک پروژه نشان‌دار شود که درسایت پرشین سازه موجود نباشد، 12 ماه اشتراک رایگان از ما هدیه بگیرید. 02172897000

هشدار

هرگونه استفاده تکثیری، تقلید، اقتباس و کپی برداری اعم از الکترونیکی و چاپ و یا استفاده در نرم افزار‌ها ممنوع بوده و توسط وکلای مجرب این شرکت و همکاری پلیس فتا در دادسرای ویژه جرائم رایانه ای قابل اثبات بوده و شخص متخلف طبق قانون حمایت از مولفان و سازندگان نرم افزار، قانون تولید محتوای دیجیتال، قانون امنیت پایگاه داده و قانون سرقت اطلاعات، تحت پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت. لازم به ذکر است که در سال 94 پنج پرونده با موضوع کپی برداری غیر مجاز و سرقت محتوای پایگاه داده در دادسرای جرایم رایانه ای پیگیری گردیده و منجر به صدور قرار مجرمیت توسط دادسرا گردیده است. به دلیل اثبات جرم و وجود آراء پرونده های گذشته روال تشکیل پرونده کاملا مشخص بوده و محکومیت شخص متخلف محرز خواهد بود. اطلاعات موجود در سایت در مراجعه حضوری پرسنل پرشین سازه به محل ساختمانهای در حال ساخت با صرف زمان و هزینه بسیار بالا جمع آوری شده است و هیچ یک از کاربران سایت حق ارائه اطلاعات دریافت شده از پرشین سازه را به شخص یا مجموعه ثالث نداشته و در صورت مشاهده ملزم به پرداخت خسارت تعیین شده از سوی دادگاه و تحمل محکومیت میباشند. بدیهی است خسارت مذکور با توجه به نفر ساعت زمان و هزینه تمام شده شرکت پرشین سازه محاسبه میگردد.